نامه های سرگشاده خطاب به رهبر مادام‌العمر ایران از زمان شروع رهبری اودر زیر نامه‌های کسانی را می‌بینید که استبداد رهبر مادام‌العمر ایران را تاب نیاوردند و قلم به دست گرفتند تا حجت را بر او تمام کنند. آنهایی‌که در وطن بودند با نوشتن این نامه‌ها برای هدفی والا دست از جان شستند و زندانهای طولانی و یا تبعید و گوشه نشینی را به جان خریدند و آن‌هایی که در خارج از ایران بودند و هستند، از بیم جان مجبور به ایستادن در غربت و بازنگردیدن به وطن گشته‌اند. اما تاریخ نشان داده است که نقادان قدرتهای خودکامه همواره جاودانه‌های نیک‌نام تاریخ سرزمینهایشان باقی‌مانده‌اند و آینده و پیشرفت نسلهای آتی بر اندیشه این راست‌اندیشان سرافراز استوار خواهد بود.۱۴ نظر:

ناشناس گفت...

شما کاری بسیار سازنده انجام می دهید.

سایت زیر ضمن تشویق ایرانیان به ارسال نامه های کاغذی برای تمام نهادهای کودتا، آمار انرا هم ثبت می کند

http://sites.google.com/site/GreenLettersOfIranians

بابا گفت...

«نصیحت ائمه مسلمین» نامه یک ایرانی به خامنه ای

ناشناس گفت...

Nefrin be to ke hamsaram dar zamane khlafte to edam shod va mara ba do farzande khordsalam az mamlaktam avare kard. Nefrin be to ke farzandanam az esgh pedar baraye hamishe marom shodan, .Nango nefrin bar to ej ahriman.

ناشناس گفت...

هر چی نامه مال حزب اللهی های سابق و اصلاح طلب های امروز بوده کنار هم گذاشته اید اما یک نامه از آنهایی که سی سال با این رژیم مبارزه کرده اند نیست. شماها کی می خواهید از این قبیله گرایی زشت دست بردارید؟؟؟

ناشناس گفت...

اینجا که گفته شده لینک بدهید! خب شما اگر نامه‌ای از یکی از مخالفین سی ساله دارید لینک بدهید تا در اینجا بگذارند.

ناشناس گفت...

نامه مهندس مهدی بازرگان که دیروز نیک آهنگ کوثر هم به آن اشاره کرده بود در این فهرست نیست.
مرحوم بازرگان نخستین صدای روشن بین بود که خلاف مسیر فکری جامعه ابتدای انقلاب در نطق 19 مرداد 60در مجلس شرایط امروز را عینا تشریح کرد.
نامه مرحوم بازرگان به خامنه ای پیشتاز این حرکت در بیست سال پیش بود زمانی که خیلی از این آقایان اصلاح طلب امروز خونشان به جوش آمد.
در ضمن نامه محسن کدیور با نام تنفیذ در مسجد ضرار به تاریخ 14 مرداد88 در این فهرست نبود.

pourgoo@gmail.com گفت...

Nang Bar jenbali ke ba dsathaie palid Hosain sharitmadari Bozorg mardi ra az kheteh sirjan beqatl resandi,Saidi Sirjani.Bash ta nefrin dozakh az to che saazad.

ناشناس گفت...

دوستان عزیز هر نامه‌ای که می بنید از قلم افتاده، لینکش را در اینجا بگذارید تا مسئول وبلاگ آن را به لیست اضافه کند، فرضا بنده نامه آقای مهندس مهدی بازرگان را در اینترنت نیافتم

ناشناس گفت...

http://greenada.blogspot.com/2009/11/blog-post.html

پارسا-ت گفت...

http://mirhoseinmusavi.wordpress.com/2009/11/01/
با مضمون خامنه ای با توام!

ناشناس گفت...

مهم اینه که با نهایت فروتنی جواب تمام نامه هایی که بهشون داده شده رو جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــواب دادن!

ایشون چون آدم متواضعی هستند، وقتی به خانه پدر موسوی رفتند، چون خودشون رو بالاتر از موسوی نمی دانستند، کنار موسوی درون مبل نشتند:
http://bekhanid.mihanblog.com/post/465

در ضمن تاریخ نامه زید آبادی 22 فروردینه و تاریخ نوری زاد رو هم اشتباه نوشتی

جان فدای رهبر عزیز گفت...

اگه مقام مقام معظم رهبری دستور بدهند بسیجیان جان فدای این مملکت پاسخ کوبنده ای به شما می دهند.......

ناشناس گفت...

این لینک هم شامل نامه دلسوزانه ای به آقای خامنه ایست. http://soozeshedel.blogspot.com/2009/12/blog-post_4802.html

ناشناس گفت...

متن سخنرانی مهندس مهدی بازرگان در مجلس شورای اسلامی به تاریخ 15 مهرماه 1360. مهندس بازرگان در این نطق پیش از دستور که به " نطق نیمه تمام" شهرت یافت ، به اعدام های بی رویه و کشتارهای بی حساب و کتاب اعتراض کرد و خواهان برقراری آرامش شد. سخنرانی او که با شعارهای "مرگ بر بازرگان" عده ای از نمایندگان مکررا قطع می شد، سرانجام به این جمله رسید:

" مصيبت‌ بارتر از همه و حاصل خشونت‌ها و بي‌رحمي‌ها افزوده شدن ناراضي‌ها و انتقامخواهان و برگشت‌كنندگان از انقلاب و دين است و حيثيت و حقانيت اسلام كه در دنيا لكه‌دار مي‌کند..."
لینک دانلود سخنرانی‌ آقای بزرگان در ۱۵ مهر ماه ۱۳۶۰ در مجلس.
http://www.box.net/shared/rg6uo2p0kg